Szkody komunikacyjne

Dopłata do odszkodowania OC - jak ją uzyskać?
Masz na to 3 lata od momentu wypadku - po tym czasie sprawa się przedawnia!


Szkody komunikacyjne

Szkody komunikacyjne

Jak wskazują statystyki 90% poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych otrzymuje zaniżone odszkodowanie. Wielu z nich, szczególnie po otrzymaniu odmownej decyzji ubezpieczyciela po odwołaniu zawiera ugodę, a następnie dopłaca do naprawy pojazdu.


Dzięki pracy wykwalifikowanej kadry prawników nasi klienci wiedzą, że mogą ubiegać się o dodatkową kwotę odszkodowania z uwagi na to, że decyzja ubezpieczyciela zwłaszcza ta odmowna nie jest decyzją ostateczną. Nawet po otrzymaniu środków z towarzystwa, w dalszym ciągu można starać się o dopłatę do odszkodowania OC.
Samodzielna próba odebrania całej kwoty jest działaniem czasochłonnym i zazwyczaj wymaga wejścia z ubezpieczycielem na drogę sądową. Towarzystwo domaga się potwierdzenia zakupu nowych części w postaci faktur oraz dowodów naprawy pojazdu. Pozycja lidera na rynku odszkodowań, wieloletnie doświadczenie, oraz doskonała znajomość praktyk stosowanych przez ubezpieczycieli to zapewnienie, że otrzymasz od nas skuteczną pomoc i korzystną dopłatę do odszkodowania.

Jak pomożemy Ci uzyskać dopłatę do odszkodowania OC?

Jeżeli otrzymałeś decyzję o wypłacie odszkodowania i nie jesteś pewien czy towarzystwo ubezpieczeniowe zaproponowało kwotę adekwatną do skali uszkodzeń, zgłoś się do nas. W celu weryfikacji stopnia szkody, nie musisz być specjalistą w dziedzinie, ani ponosić żadnych kosztów związanych z ponowną kalkulacją szkody. Nasi specjaliści ocenią czy szkoda została rozliczona prawidłowo Jeśli nie, zajmiemy się Twoją sprawą, a Ty otrzymasz dopłatę do odszkodowania!
Filozofią naszej firmy jest pomoc ludziom, którzy zostali potraktowani nieuczciwe przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Wspieramy Klientów oferując dopłatę do odszkodowania OC na każdym etapie dochodzenia swoich roszczeń.
Oferta dopłaty do OC skierowana jest do każdego, kto miał wypadek w ciągu ostatnich 3 lat. Po upływie tego okresu sprawa się przedawnia. Prześlij do nas kosztorys i decyzję o wypłacie odszkodowania, a nasi przedstawiciele skontaktują się z Tobą z propozycją dopłaty.Kontakt

    Dane kontaktowe